Dzień po dniu podobna interwencja.

 

W dniach 19 i 20 lipca w godzinach popołudniowych, zostaliśmy zaalarmowani oraz zadysponowani przez SKKP Chrzanów do lokalnych zagrożeń na terenie Gminy Babice. W jednym i drugim wypadku, charakter działań był podobny.

Babice – 19 lipca 2022

 

Interwencja dotyczyła szerszeni gnieżdżących się na poddaszu budynku użytkowego na terenie Orlika. Stanowiły one realne zagrożenie dla dzieci i młodzieży przebywających na obiekcie. Owady zostały zneutralizowane, a gniazdo usunięte.

Obiekt został przekazany zarządcy.

Olszyny- 20 lipca 2022

 

Interwencja dotyczyła szerszeni gnieżdżących się na poddaszu budynku domu jednorodzinnego. Stanowiły one realne zagrożenie dla domowników, a ich neutralizacja wymagała pracy na wysokości.

Po zakończonej akcji, obiekt został przekazany właścicielowi.

Ratownik w kombinezonie ochronnym oraz pełnym zabezpieczeniu do pracy na wysokości.