Mikołaj troszeczkę się spóźnił, ale ważne że dotarł… Prawda?

Każdy wie że najlepiej bawi się w grupie.
Gdy w jednym zamyśle połączą się wszystkie jednostki Gminy Babice to wtedy dopiero jest grupa!
My wraz Ochotniczymi Strażami Pożarnymi z Jankowic, Mętkowa, Rozkochowa i Zagórza spotkaliśmy się w dniu 11 grudnia na babickim Orliku.

Dzięki Klubowi Arka Babice dzieciaki z Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych miały możliwość wyszaleć się na świeżym powietrzu.
W planie były między innymi zajęcia ruchowe, takie jak bieg po kopercie czy rozwijanie linii gaśniczej.
Największym zainteresowaniem cieszyły się oczywiście strzał do celu z szybkiego natarcia oraz komora dymowa.

Ale jak to przy takim mrozie wysiedzieć?
Nic prostszego!
Wszystkich rozgrzewała gorąca czekolada i ognisko nad którym piekły się kiełbasy.

Po wszystkim dzieciaki otrzymały paczki słodyczy od Dan Cake oraz pamiątkowe kubki swojej jednostki