Po ostatnim tygodniu dziś miła odmiana!

 

Poprzedni tydzień był dość aktywny dla druhen i druhów z naszej jednostki. Dwa dni z szerszeniami, plamy oleju oraz usuwanie skutków nawałnicy, która przeszła przez Powiat Chrzanowski. 

Dlatego też tak miło było dzisiaj. Trochę inaczej i zabawniej.

Dużo wody – dużo zabawy – dużo uśmiechu

 

W dniu dzisiejszym, na placu zabaw za Klubem Radar w Babicach (czyli za naszą starą remizą), Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Babicach organizował Wakacyjny Piknik Dziecięcy. Było wiele zabaw które prowadziły animatorki oraz poczęstunek watą cukrową dla każdego przybyłego dziecka.

My postanowiliśmy zaskoczyć całe małe towarzystwo i po uzgodnieniu z organizatorami, zjawiliśmy się na miejscu zastępem GBA. Ze względu na wysoką temperaturę, atrakcja w postaci kurtyny wodnej była strzałem w dziesiątkę.

Po schłodzeniu się, dzieciaki chętnie wróciły do animatorek, które prowadziły dalsze zajęcia, ku uciesze wszystkich dzieci.