Wydarzenia

Przywitajcie z nami nowy wóz!

Do tej pory nasza jednostka miała na wyposażeniu tylko i wyłącznie jeden wóz gaśniczy. 6 stycznia wszystko jednak się zmieni!


Z tej okazji chcemy Was wszystkich zaprosić na uroczyste przywitanie nowego lekkiego wozu ratowniczo-gaśniczego. Volkswagen Crafter zabudowany przez firmę Perfekt, z dotacji Urzędu Marszałkowskiego (30tys zł) oraz w największej mierze przez mieszkańców Babic. To właśnie Wy obdarzyliście nas zaufaniem i zagłosowaliście podczas Zebrania Wiejskiego, aby środki statutowe przekazać na ochronę pożarową i drogową naszej miejscowości.


W dniu 6 stycznia, już od godziny 16, będziecie mogli przyjść na plac przed remizą gdzie zastaniecie kilka atrakcji. Będziecie mogli zobaczyć obecny wóz od środka i zapoznać się ze sprzętem. Chętni będą mogli poczuć się jak podczas akcji gaśniczej w komorze dymowej, szczególnie lubianej przez dzieci. W remizie zwiedzicie mini muzeum oraz oglądniecie krótki filmik z tego, co w tym roku się działo.


Dla każdego oczywiście będzie coś słodkiego i gorąca czekolada. Dla tych którzy przybędą pieszo… to co na jarmarkach bożonarodzeniowych jest najlepsze!


Punktualnie o godzinie 17, na parking pod remizą, w dymie rac i przy asyście swoich starszych kolegów z innych jednostek, wjedzie długo wyczekiwany wóz. Będzie głośno i kolorowo!


To oczywiście nie koniec! Po krótkich przemowach oblejemy nowy wóz. Oczywiście dalej będziecie mogli korzystać z atrakcji. Tym razem jednak przyglądniecie się również nowemu nabytkowi.


Tak jak w filmach Marvela, warto zaczekać na koniec napisów…


Z okazji tego wydarzenia, chcieliśmy Was zaprosić do małego konkursu. A kto będzie mógł wziąć w nim udział? Każdy obecny na miejscu w tym dniu. Wystarczy zrobić jak najlepsze zdjęcie naszego nowego VW Craftera i przesłać je do końca następnego dnia (7 stycznia) na adres piotr@osp-babice.pl. Zdjęcie musi być pełnowymiarowe. Przesłać można tylko jedno zdjęcie.
Przewidujemy cztery nagrody. Jedna przyznawana przez nas i trzy, które przyznacie sami.


Nasza nagroda:
1) kubek OSP Babice + nóż ratowniczy
wygrany w tej kategorii nie bierze już udziału w dalszej rywalizacji


Nagroda publiczności:
1) kubek OSP Babice + naszywka
2) kubek OSP Babice
3) kubek OSP Babice


Nagroda publiczności będzie niczym innym niż uzyskaniem największej liczby reakcji na naszej stronie FB. Punktualnie o godzinie 8 dnia 8 stycznia, na fanpage zostanie wrzucony album z Waszymi zdjęciami i te które w niedzielę 9 stycznia o 20 będą miały najwięcej polubień- wygrywają.
Odbiór nagród w naszej remizie po wcześniejszym umówieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *