Wydarzenia

Dzień Dziecka w Skansenie

Pomimo niezbyt pozytywnych prognoz pogody, słoneczna aura sprzyjała dziecięcym zabawom oraz zmaganiom małych strażaków. Wszystko to w związku z Dniem Dziecka „Pod skrzydłami Świętego Floriana” w wygiełzowskim skansenie.

Na miejscu odbywały się warsztaty w których każde z uczestniczących dzieci mogło wymalować swój strażacki plecak. Wszyscy chętni mogli również pokonać strażacki tor przeszkód, postrzelać wodą do celu oraz nauczyć się podstaw pierwszej pomocy.My ustawiliśmy się Volkswagenem Crafterem na deptaku wraz innymi jednostkami, które zostały zaproszone do pokazu wozów:
JRG Chrzanów, JRG Oświęcim, JRG Andrychów, OSP Babice, OSP Płaza, OSP Libiąż, OSP Rozkochów, OSP Ostrężnica.Organizatorami Dnia Dziecka byli:
Muzeum Nadwiślański Park Etnograficzny w Wygiełzowie
Ochotnicza Straż Pożarna w ChrzanowieDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *