Wydarzenia

Zebranie sprawozdawcze za rok 2021

W dniu 26 lutego odbyło się Zebranie Sprawozdawcze podsumowujące rok 2021. Oprócz druhen i druhów z OSP Babice, w spotkaniu udział wzięli przedstawiciele OSP Mętków, Jankowice, Rozkochów, Zagórze i Chrzanów.


Nie zabrakło również zaproszonych gości:
Nie zabrakło również zaproszonych gości:

  • Radosław Warzecha – Wójt Gminy Babice
  • Zbigniew Duda – Związek OSP RP
  • st. kpt Piotr Bębenek – Państwowa Straż Pożarna w Chrzanowie
  • ks. Jan Molanda – kapelan OSP
  • st. bryg. w st. spocz. Winicjusz Jarczyk – Komendant Gminny
  • Wiesław Domin – Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w BabicachPodczas zebrania zostało przedstawione sprawozdanie z działalności jednostki oraz finansowe w roku 2021 i plan finansowy na kolejny rok. Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Babicach jednogłośnie otrzymał absolutorium.


W tym roku zebranie rozpoczęło się odrobinę inaczej. Poprzedziło je poświęcenie i oficjalne przekazanie lekkiego pojazdu ratowniczo-gaśniczego. Volskwagen Crafter GLMRt o numerze 427[K]27 oficjalnie znalazł się w posiadaniu jednoski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *