Wydarzenia

Hołd dla druha z OSP Balice

Dnia 27 września, złożyliśmy hołd tragicznie zmarłemu druhowi z Ochotniczej Straży Pożarnej w Balicach. W całej Polsce, równo o godzinie 18, zawyły syreny oraz zostały załączone sygnały świetlne i dźwiękowa w każdym wozie strażackim.

Druh Marcin zginął podczas zabezpieczania miejsca zdarzenia do którego jego zastęp udał się na autostradę A4. Oprócz niego, w wypadku ucierpiało jeszcze dwoje strażaków. Jego żona, z którą wyjechał do działań, trafiła do szpitala, a jej życiu na szczęście już nic nie zagraża. Trzeci z ratowników doznał lekkich obrażeń.

Zapraszamy Was również do pomocy i przekazaniu choćby niewielkiej kwoty na zbiórkę zorganizowaną w celu pomocy oraz pokrycia kosztów dalszego leczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *