Kalendarze strażackie na rok 2022

Jak co roku, tak i w tym mamy dla Was strażackie kalendarze, żeby być z Wami przez cały rok.

W tym roku, tak jak w zeszłym, ze względu na pandemię byliśmy zmuszeni przekazać Wam nasze kalendarze niezbyt utartą drogą. Przyjęło się że nasze druhny i nasi druhowie odwiedzają Was w domach. Tym razem mogliście zobaczyć nas w każdą niedzielę przy Placu Mogielnickiego.

Serdecznie dziękujemy Wam za okazane wsparcie! Wasze darowizny pozwolą nam zakupić sprzęt i umundurowanie dla nas i najmłodszych z Dziecięcej i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Jeśli Wy lub Wasi najbliżsi nie posiadacie jeszcze naszego kalendarza, a chcielibyście go otrzymać w tradycyjny sposób, mamy dla Was dobrą wiadomość. Możemy dostarczyć taki pod wskazany adres jeszcze przed zakończeniem roku.

Będziemy jeździć w kolejne środy, czyli 22 i 29 grudnia, w godzinach popołudniowych (od 16). Co trzeba zrobić żebyśmy Was odwiedzili?

W formularzu zostawcie nam swój adres, dzień w którym chcecie żebyśmy do Was trafili oraz ilość kalendarzy.

Dalej możecie również zdobyć je przy codziennych zakupach w dwóch sklepach

• Sklep Ania w Babicach
  • Sklep ABC w Wygiełzowie