Iskierki,  Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza,  Ogniki,  Płomyki

Uczymy się ratować! Marcowa zbiórka MDP

W tym roku jesteśmy już po trzecim spotkaniu Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy naszej jednostce. Najbardziej cieszy nas to, że po raz kolejny pojawiło się kilka nowych twarzy.Zbiórka była kontynuacją poprzedniej, a tematem przewodnim stała się pierwsza pomoc. Tym razem oprócz przypomnienia poprzednio nabytej wiedzy, instruktorzy pokazali jak poprawnie wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową.Dzięki wsparciu firmy Dan Cake możemy rozwijać swoje umiejętności oraz szkolić innych dzięki nowemu fantomowi do resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz defibrylatorowi AED.

Już w poniedziałek TUTAJ znajdziecie informacje co w związku z tym przygotowaliśmy dla wszystkich chętnych mieszkańców Babic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *